Najgłupszy tekst ever

Wiecie, że Matka się wam przyznaje do wielu rzeczy. Do tego, że pomimo wyższego wykształcenia, znakomitych genów, przeczytanych książek i otaczania się zacnymi przyjaciółmi jest czasami zwykłą idiotką też. Otóż Matka wczoraj powiedziała do Córki Drugiej:

– Kurde, jak nie umiesz biegać, to nie biegaj!

Nie dość, że Matka użyła w swej wypowiedzi brzydkiego wyrazu, nie zważając na to, że jej córka właśnie chłonie wszystkie słówka i każde po stokroć powtarza, to jeszcze zniechęciła ją do wysiłku fizycznego, do podejmowania kolejnych prób, nawet jeśli coś jej nie wychodzi i stłamsiła jej pewność siebie.

Oto żywa definicja błędu wychowawczego….


16 thoughts on “Najgłupszy tekst ever”

  1. Eee tam, żeby to pierwszy i ostatni raz 😉 Ale nie martw się, odpłaci Ci się mam wrażenie 😉

  2. Mając niejakie wyobrażenie CD (tak myślę) to jest z Niej twardy zawodnik, teksty tego typu to MS sobie może… Ona może nie chcieć biegać ale pewnie tylko wtedy jak sobie dobrze brzuszek napełni. A jak się coś ciekawego na horyzoncie pojawi to nie ma bata.

  3. Mi się ostatnio wymsknęło (raz jeden jedyny- przysięgam) to na k i mać do tego i moje dzieci od tygodnia chodzą i w mniej lub bardziej oczekiwanej chwili rzucają…

    Wstyd normalnie się z nimi pokazać na mieście- patologia taka te moje chłopy

  4. MS spoko :o) ja czasami się tak wydrę, że mnie później gardziołko zdeczko boli, a wieczorem, żeby M. zasnął miło, tłumaczę mu, że przegięłam, ale jestem zmęczona / chora / mam za dużo pracy / w domu syf, że tylko PPD może pomóc / itd itp i dziecko jakoś kuma i jeszcze mnie pociesza, że on wie, że ja go kocham, tylko mnie czasami nerwy trzepią :o))) także powiedz córci, że się zapędziłaś i że nie może sie poddawać i dacie radę – zresztą, co ja ci mówię – sama wiesz :o)))) a propos – mój synek nierzadko mówi pacan / idiota / małpa – jak jedziemy samochodem, bo niestety, ale w taki sposób okreslam uczestników ruchu he he :o))))))

  5. no tak, zamiast „kurde” powinno być – „motyla noga …. ” – chociaż po chwili namysłu też nie , wujek dobra rada uznał je za brzydkie heheheh

  6. Ee tam chronisz ją przed rozczarowaniem , ew bólem przy upadku i w ogóle jesteś bardzo troskliwa i opiekuńcza
    A kurde to partykuła wzmacniająca 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaloguj się przez Facebook

Powiadom mnie o odpowiedziach na mój komentarz