Polityk jak nic

Córki wpadły do mojego łóżka o 6:50. Budzik nastawiłam na 7:10. Ewidentnie Córka Pierwsza nie dotrzymała słowa. Wpadły… nie, napadły na mnie, obcałowały, uściskały, zepchnęły na sam brzeg łóżka, zabrały kołdrę i poduszkę, rozłożyły się, a CP wtedy powiedziała:

– Żartowałam wczoraj, że cię nie obudzę tak wcześnie.

Czemu nie byłam zdziwiona?

 

7 odpowiedzi na “Polityk jak nic”

 1. ewa czeplina-kozicka pisze:

  Matko za późno budzik nastawiłaś 😉 ja ostatnio moje szczęście o 6-55 budzę by zdążyć do przedszkola i pracy, wychodzimy najpóźniej 7-15, a ona spać chce…dziwne bo dotąd to zawsze z pierwszym promieniem słońca a zima to nawet i bez niego..

 2. angus79 pisze:

  U mnie codziennie pobudka o 5:15 w porywach do 5:30. A mogłabym pospać co najmniej do 6:15 : /

 3. Effa pisze:

  Polityk jak nic 😀
  Fajnie się czyta, ale jakbym była na Twoim miejscu to… No nie wiem, coś by mnie trafiło 😀
  Mój z kolei śpi do ósmej, dziewiątej rano. No, czasami o siódmej się obudzi od wielkiego święta. Więc czuję się rozpieszczana przez swoje dziecko ;]

 4. Jak to jest, że niezależnie od tego ile człowiek spał, 4 czy 8 godzin, tak naprawdę wysypia się dopiero na 20 minut przed budzikiem?

 5. Matka Wyluzuj: E tam, ja się wysypiam dopiero 20 minut po budziku 😉

 6. ruda mama pisze:

  Moje nauczone (wiem wiem zla matka) ze jak sie obudzi zanim mama wstanie czyli przed 7 to ma byc cicho i wlaczyc sobie tv (dzeki ci Panie za programy z bajkami!). Mama wstaje o 7 i jak wstanie wczesniej to jest zla jak osa wiec mlody nie próbuje nawet (wyjatkiem jest nr2 w wc bo ciezko mu idzie oporządzenie się „po”). Picie przygotowane na stole a je dopiero w przedszkolu.
  ale i tak rzadko kiedy wstaje przed 7. chyba ze jest to moja wolna sobota! wtedy jakby wiedzial i wstaje nawet i o 5! wysylam do dziadków albo patrz pierwsze zdanie:)

 7. Elenka pisze:

  To ja mam luz… Obudzi to przyjdzie się przytulic i leży razem ze mną. Zazwyczaj 😉 Za to wieczorem cyrki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *