Czytam, czytam, nadal czytam

Czytam, czytam, nadal czytam

Chociaż już jakby wolniej. Trochę więcej roboty miałam, trochę mniej zapału. Przeczytałam trzy książki od czasu poprzednich trzech.

Pierwsza znudziła mnie. Przy pierwszych 200 stronach męczyłam się bardzo i chciałam ją olać. Rozkręciła się pod koniec, ale tak, że przynajmniej wiem, że nie zmarnowałam czasu.

Trafny wybór
Trafny wybór

Tych dwóch panów bardzo lubię, zwłaszcza gdy robią przegląd prasy w DDTVN. Dlatego też książkę dobrze mi się czytało, chociaż do Hołowni to mi światopoglądowo pieruńsko daleko….

 

Wszystko w porządku
Wszystko w porządku

I tym razem znowu najbardziej podobała mi się książka Grażyny Jagielskiej. Oczywiście „podobała” w sensie takim, że była niezwykle interesująca i w dwa dni ją „pożarłam wzrokiem”. Bo rozrywkowa to ona nie jest. Przerażająca bardziej. Może teraz czas na jakieś dzieło jej męża…. Babcia też ją przeczytała i mówi, że świetna. Jak będę jojczyć, że mój chłop daleko i cały dom jest na mojej głowie, to pomyślę sobie od razu, że przynajmniej nie śpi w błocie, nie ucieka przez góry w Afganistanie i nie wraca z przestrzelonym plecakiem do domu.

Miłość z kamienia
Miłość z kamienia

 

PS. Córka Pierwsza właśnie czarami zamroziła Córkę Drugą. Córka Druga padła w korytarzu. A CP ją ostrzegała, że ma się nie zbliżać…..

 

PS. 2 A do kina to na co teraz warto pójść? Bo mamy z OB dylemat. Jack Strong odpada – widziałam.


44 thoughts on “Czytam, czytam, nadal czytam”