Wakacje last minute

Wakacje last minute

Chciałabym poznać Wasze doświadczenia związane z kupowaniem wakacji. Na ostatnią chwilę, bo nawet na tydzień – 3 dni przed wyjazdem/wylotem. 

Da się znaleźć coś atrakcyjnego? Czy same zrzuty typu Pypeć pod Radomiem w hotelu z karaluchami? (jak wiadomo, własne karaluchy załatwi mi Córka Druga)

Na co zwrócić uwagę kupując wycieczkę przez stronę Internetową? Np. Wakacje.pl, R.pl? Czy cena, którą podają przy ofercie i przy której namawiają na „darmową rezerwację” to ostateczna, czy też w toku kupowania okazuje się, że jest jeszcze 50% dopłat?

oferta wakacji

Czy lepiej kupić zdalnie, czy pójść sobie do biura stacjonarnego? Czy można jeszcze dodatkowo negocjować cenę last minute?

I serio pytam. Ja tego nie wiem! Nigdy nie kupowałam zorganizowanej wycieczki, nie mam pojęcia na co zwrócić uwagę i jak nie dać się wydymać. 

A. I czy da się przeżyć 13h w autokarze z klimą i rozkładanymi siedzeniami? Bo mam jedną taką opcję na oku…. Chciałam też dodać, że wiem, że samodzielnie kupiony przelot i wynajęcie pokoju prywatnie wyjdzie taniej, ale wolałabym, żeby ktoś za mnie to wszystko zaplanował.

Edit: chodzi o 1 miejsce, dzieci będą w tym czasie z OB


66 thoughts on “Wakacje last minute”