Rzucewo – pomysł na niedzielny spacer

Rzucewo – pomysł na niedzielny spacer

Dopóki nie zamkną nam sklepów w niedziele, nie będzie tego problemu. Ale już niedługo, już za momencik odzieciali ateiści nie będą mieli się gdzie podziać. Klopsiki w Ikea przepadną, Biedronka zamknie się na cztery spusty, w Deichmannie będzie ciemno, a na stacjach benzynowych wszyscy się nie zmieścimy. Padaka.

Trzeba będzie iść na spacer. A najlepiej pojechać, bo przecież nie każdy mieszka w Rzucewie. Ja tam jechałam 44 minut. Dojechałabym szybciej, gdyby nie to, że droga, która tam prowadzi, wygląda jak szosa do ostatniej wioski na rumuńskim wschodzie. Tak myślę.

Ale ładnie tam jest, więc nie ma co marudzić…

I trochę pobawiłam się funkcjami aparatu, z nadzieją, że chociaż jedno zdjęcie będzie… przynajmniej ładne…


15 thoughts on “Rzucewo – pomysł na niedzielny spacer”

  1. Fajne zdjęcia – gdyby nie to, że ja tam bym musiał jechać z 6h, zachęciłabyś do przyjazdu jak nic! Z powodzeniem możesz używać w reklamie ciekawych miejsc 😉

   1. Rzucewo jest super… a w zamku restauracja nie jest droga. Myśmy robili chrzciny w 2014 roku, to ceny były takie, jak 2 lata wcześniej w Rodizio w Gdyni, czyli całkiem ok. Gęsina rzeczywiście sper, podają z fajną sałatką z buraczków, polecam!
    Swoją drogą piękny lokal to Cegielnia w Rzucewie. Niestety nie robią małych imprez:( To największa wada:)
    i koniecznie wróć do Rzucewa w kwietniu. Jest to jedyne miejsce, które znam, gdzie zawilce rosną nad samym morzem. Polecam!

 1. Ale tam pięknie, ja zawsze wyszukuję takie miejscówki żeby raz w tygodniu ruszyć tyłek męża z kanapy i dzieci przewentylować.

  Komentarz edytowany

  Kurwa, nie spamuj!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaloguj się przez Facebook

Powiadom mnie o odpowiedziach na mój komentarz