Współpraca

 Na blogu do tej pory znalazły się sponsorowane artykuły dotyczące takich firm/produktów jak:

Bosch,

Aviva oraz Fundacja Aviva,

Dettol,

Muszynianka,

Domy Wczasowe „Pasja”,

Trany Moller’s,

Tymbark,

Redmond,

Russell Hobbs.

Bloguję od ponad 10 lat. O  swoich dzieciach piszę, odkąd pojawiły się na świecie, a blog Matka Sanepid powstał w sierpniu 2011. Od tego czasu przeszedł kilka zmian, zarówno graficznych, jak i tematycznych. Jednak zawsze skupiam się na tym, co ważne w życiu mamy oraz jej dzieci. Stawiam na dowcip, na grę słowną, na autentyczność. Jestem mamą, która jak każda inna ma swoje potrzeby i problemy, która szuka rozwiązania dla swoich kłopotów, jest świadomą konsumentką, dba o zdrowie swoich dzieci, ich właściwy rozwój, ale także pamięta o dążeniu do samorealizacji (podróże, sport, zdrowe odżywanie).

Moje realne opisy macierzyństwa, dowcipne notatki z codziennych potyczek z sympatycznymi, inteligentnymi, ale też przebiegłymi córkami  w wieku przedszkolnym sprawiły, że bloga odwiedza kilkanaście tysięcy osób miesięcznie.

Firma, która chciałaby zareklamować swój produkt na blogu Matka Sanepid może mieć pewność, że każdą propozycję rozważę, nad każdym tekstem reklamowym się pochylę, każdy konkurs rozpiszę z uwagą i rzetelnie wybiorę zwycięzców.

Jeśli chcesz zareklamować swoją firmę lub produkt, poznać dokładne statystyki dotyczące liczby czytelników oraz wyświetleń strony, spytaj o przyjęte przeze mnie zasady współpracy oraz ceny reklama@matkasanepid.pl