Uroczy krasnalek

Uroczy krasnalek

Najczęściej wypowiadane przeze mnie w domu zdanie brzmi:

– Córko Druga, co ty wyrabiasz???

Bo Córka Druga to śmigło w tyłku ma. I wiele dziwacznych pomysłów. Do tego jest symulantką, lekomanką i wyzywa innych. Że od głupków to już wiadomo. Że lubi poruszać tematykę kup, takoż. A dzisiaj poszła sobie do babci. Po chwili babcia ją sprowadziła do mnie i coś dziwnie się uśmiecha.

– Co jest?

– A nic…

– No co jest? Narozrabiała?

– Nie. Śpiewa sobie „Wy jesteście dupki” na melodię „My jesteśmy krasnoludki”….

 

A tutaj obrazek narysowany przez Córkę Pierwszą. Kto odwiedza mój profil na Facebooku, to już widział. Kto nie, ten ma okazję.

http://www.matkasanepid.pl/?attachment_id=3713

Ja wytłumaczę.

To ja jestem, gdy rodziłam Córkę Pierwszą. Te żółte linie odchodzące z mojej głowy, to nie łóżko szpitalne, którego się kurczowo trzymam, ani nie skakanka, dzięki której mam łatwiej przetrwać poród pośladkowy (spójrzcie na ułożenie CP w moim brzuchu). To są moje długie blond włosy. Jak ktoś nie wie, jak wyglądam, to nich zajrzy tutaj.

Te strzałeczki poniżej spódnicy, to nie drogowskazy dla CP, żeby wiedziała, w którą stronę iść. To moje stopy. A uśmiech mam na twarzy dlatego, że mi się żart taki przypomniał… właściwie to chyba nie był żart, bo pani w DDTVN mówiła na poważnie, że w czasie porodu można przeżyć orgazm. I ja to sobie przypomniałam i się tak śmiałam, że ho ho.

Ogólnie wątek na FB dotyczący tego rysunku jest przedni. A Wy to dopiero macie poczucie humoru!


7 thoughts on “Uroczy krasnalek”

  1. No wielkie dzięki!:) Znasz to irytujące uczucie kiedy cały dzień śpiewasz jedną piosenkę? Zaśpiewałam sobie wersję dupkową!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaloguj się przez Facebook

Powiadom mnie o odpowiedziach na mój komentarz