Copywriter na wynajem

– Pani Olu, znowu świetne teksty, dziękuję!

– O, już gotowe? Znakomicie! W przyszłym tygodniu podeślę kolejne tematy.

– Jesteś naszym najlepszym copywriterem!

Takie wiadomości otrzymuję od swoich klientów. Tych, z którymi współpracuję stale od kilku lat, jak i od tych, którzy zlecają mi coś pierwszy raz lub sporadycznie. Mam takich, z którymi zakończyłam współpracę, a którzy polecili mnie znajomym i takich, którzy piszą do mnie albo dzwonią zawsze, gdy mają nowy projekt, nowy pomysł na działalność, otwierają nową stronę internetową.

Moje teksty są przystępne. I mogę napisać kilkadziesiąt na ten sam temat, a nie powtórzy się w nich nawet jedno zdanie. Jestem kreatywna i potrafię ująć problem na wiele różnych sposobów. Mam też szeroką wiedzę o świecie (z wykształcenia jestem specjalistą marketingu i reklamy oraz kulturoznawcą), a gdy tej wiedzy mi zabraknie podczas pisania, na bieżącą ją uzupełniam, sięgając do różnych źródeł. Jednak branżami, dla których tworzę najczęściej są: dom i ogród, moda i uroda, zdrowie i fitness, dziecko. Chociaż zdarzyło mi się też pisać na tematy prawnicze, motoryzacyjne, turystyczne czy dotyczące przemysłu….

Nie jestem copywriterem najtańszym, ale też poświęcam sporo czasu na to, by nawet najkrótsze SEO było napisane językiem poprawnym i zawierało tylko prawdziwe informacje.

Ponieważ zajmuję się tylko pisaniem, jest to mój zawód i moja jedyna praca, terminy realizacji zleceń są niezwykle przystępne i nigdy nie zdarzyło mi się, bym nie oddała zlecenia na czas. Zachęcam więc do kontaktu, jeśli chcecie Państwo pozycjonować swoją stronę internetową, stworzyć atrakcyjne treści na stronę swojej firmy, tworzycie bloga, szukacie kompetentnej osoby do obsługi Facebooka, Instagrama, Twittera i aktywnego uczestnictwa w dyskusjach ze swoimi klientami, potrzebujecie dziennikarza, którzy opisze Waszą firmę, albo chcecie sprzedać swoje produkty na Allegro…. Pracuję w oparciu o umowę o dzieło, zrzekając się praw autorskich do tekstów.

Piszę:
– teksty aukcji internetowych
– teksty do ulotek
– ogłoszenia prasowe i internetowe
– SEO
– teksty synonimiczne
– artykuły o różnorodnej tematyce. Takie bardzo poważne i mniej poważne też.

Oto opinia jednego z klientów:

„Współpraca z Panią Aleksandrą Michalak to czysta przyjemność. Do zlecenia pisania tekstu na stronę www pani Aleksandra podeszła bardzo profesjonalnie, a tak ważny w dzisiejszych czasach szybki kontakt był dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Dodatkowo krótki czas realizacji w połączeniu z ciekawym tekstem i rezultatem końcowym sprawia, że na pewno powrócę z kolejnym zaleceniem. Gorąco polecam. Marcin Chirowski, www.Simplemo.pl”

Kontakt: matka@matkasanepid.pl