Komuna wróciła

Komuna wróciła

Ja wyglądam młodo, siostra jedzie do Bułgarii na wczasy, a moje dzieci chodzą w tureckich swetrach. Czyli komuna pełną gębą!

Ale, ale, pewnie nie wszyscy wiedzą, bo na przykład nie mają Facebooka, od czego zaczęło się chodzenie moich córek w tureckich swetrach.

Otóż, od czystek na strychu.

Koszula z Garfieldem wygląda tak: matka sanepid

Czyż nie urocza?

Ale potem przyszła Córka Druga ze szkoły i zaczęła przymierzać sukienki. Sukienki, przypominam, z lat 80/90. Ubiegłego wieku oczywiście. No i zmiotła Internet.

matka sanepid matka sanepid

 

 

 

 

 

 

 

Cóż, tureckie swetry wg mnie nie są tak urocze, niemniej jednak córkom się spodobały. Trochę mnie to niepokoi, bo do hipsterki mi daleko, chyba że mowa o chodzeniu w superstarach i piciu kawy z papierowego kubka.


4 thoughts on “Komuna wróciła”

  1. Na strychu swoje przeleżały, a po upraniu da się nosić 🙂 Obawiam się, że Twoje córki nigdy takiej przygody nie przeżyją, ponieważ ubrania z sieciówek po przeleżeniu tylu lat na strychu najpewniej przetransformowałyby się najwyżej w garść kurzu 😀

    1. Ale musiałam wyprać 2 x, dodatkowo przepłukać i wysuszyć w suszarce, żeby zaczęły pachnieć bardziej ludzko, a nie dwoma dekadami na strychu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaloguj się przez Facebook

Powiadom mnie o odpowiedziach na mój komentarz