Mam luki w pamięci

Mam luki w pamięci

O czymś Wam miałam napisać i zupełnie wypadło mi z głowy. No leżę w łóżku i za nic nie mogę sobie przypomnieć co to było… (tekst pisałam w sobotę o 23:30)

Zamówiłam sobie pięć sukienek. Przyjdą pewnie pod koniec przyszłego tygodnia, pomierzę i zostawię jedną, no może dwie najlepiej do mnie pasujące.

Ale nie… to chyba nie to, o czym miałam napisać.

Po wymianie silniczka krokowego, Clio nadal dziwnie chodzi. Silnik bardzo głośno wyje, gdy docisnę gaz do dechy, no i raz mi znowu zgasło, chociaż teoretycznie nie powinno. Załamka totalna, bo już nikt nie ma pomysłów co temu autu dolega, poza tym, że jest francuskie…

Ale to też nie to… O czym to ja miałam…

A, już wiem! Zapomniałam Wam napisać, że na kilka dni przed Bożym Narodzeniem wysłałam do sądu pozew rozwodowy. Swoim copywriterskim zwyczajem na 4 stronach A4 opisałam, że OB to kreatura, patologiczny kłamca, topi kasę w Hondzie i jak chce mnie wkurzyć to mówi „poszłem”*, ale że nie pił, nie bił i dzieci kocha, to wnoszę o rozwód bez orzekania o winie. OB zresztą się dorzucił do opłacenia tego pozwu, chociaż go nawet nie przeczytał, ale treścią raczej zaskoczony nie będzie, bo mu się zbierało od dłuższego czasu na to podsumowanie działalności. Plan wychowawczy zgodnie podpisaliśmy, on mi Maltesers z Holandii wozi, to ja mu nawet obiad na talerzu a nie w psiej misce podaję i wcale mu do zupy nie pluję. A córki, na wieść o tym, że rodzice się rozchodzą, wzruszyły ramionami. Córka Pierwsza nawet powiedziała:

– Uffff… bo ja właściwie to nie nie chciałam się wyprowadzać do taty, bo dziadka z babcią by tam nie było.

Mam nadzieję, że jak moje antydepresanty zaczną działać, to będę miała podobne podejście. A wracając do sukienek, to zamówiłam: lazurową, bordową, fioletową, niebieską oraz ecru z czarną wstawką na ramieniu.

.

.

.

.

.

* Wszelkie komentarze hejtujące OB będą przeze mnie usuwane…. i wyślę mu je w osobnym mailu, gdy on będzie stary, gruby, łysy i samotny, a ja z moim drugim, młodym, umięśnionym i biało-zębnym małżonkiem będę wypoczywała na jachcie pływającym po Morzu Śródziemnym.


54 thoughts on “Mam luki w pamięci”