Ogłoszenie. Bardzo ważny news

Ogłoszenie. Bardzo ważny news

Podobno część z Was podejrzewa, że jestem w ciąży. Nie wiem na jakiej podstawie, dowiedziałam się od koleżanki. Zachcianki mam różne. A to rosół, a to schabowy i goloneczka.. Wobec tego, żeby uciąć spekulacje, mam newsa.

Jadę z dziećmi do Warszawy.

Miałam na wiosnę polecieć do Brukseli, ale tak jakby mi się odechciało. Wiadomo, że niektóre ciężarne nie powinny latać. Oczywiście nie jestem w ciąży, ale pewnie część z Was tak by sobie to wytłumaczyła.

No, to w weekend jadę z dziećmi do Warszawy. W zeszłym roku Kraków, w tym Stolica. Od razu piszę, że z nikim nie umawiam się na wino (wiadomo- ciężarnym nie wolno, chociaż nie jestem w ciąży, ale żeby nikt na mnie krzywo nie patrzył…), na kawę także nie, bo po prostu nie będę miała czasu.

Chcę bowiem dzieciom coś pokazać: jakiś tam pałac, ekskluzywne łazienki i trochę firmowych sklepów. Nie mam bowiem pewności, czy za kilka miesięcy na cokole przed Zamkiem Królewskim, zamiast Zygmunta nie będzie Lecha, albo że Krakowskie Przedmieście nie zostanie przemienione na „Trakt Ofiar Smoleńska”…

Myślałam nawet, żeby iść na wystawę Tytanika, póki Macierewicz nie ogłosił, że był na nim zamach, ale nie wiem czy mi się chce. Zabulę stówę, przeciągnę córki przez muzeum, a potem i tak powiedzą, że jedyne co widziały, to białego pudla (nie pytajcie…).

No, tośmy sobie wszystko wyjaśnili. W ciąży jest Marjanna. W czwartej, jak dobrze policzyć. I nie mieszka już w Warszawie. Tak dla jasności.

Zróbcie mi tam pogodę na weekend w tej stolicy, OK?

A na koniec takie coś:

– Dlaczego, jak mówisz, że obiad będzie za 2 minuty, to ja czekam, czekam i czekam, z głodu umieram, a jak mówisz, że możemy się pobawić 2 minuty i potem ubierać się do szkoły, to to tak szybko mija?

Ktoś odpowie Córce Drugiej (i ostatniej!)


80 thoughts on “Ogłoszenie. Bardzo ważny news”