Ojciec Biologiczny z Matką Sanepid poszli na całość

Ojciec Biologiczny z Matką Sanepid poszli na całość

I ze starego, zdekompletowanego łóżeczka po Córce Drugiej zrobili dzieciakom stolik i tablicę do rysowania w jednym, razem z przybornikiem.

źródło: http://www.matkasanepid.pl/?attachment_id=3202

Sowy mają przypinać gotowe dzieła do łóżeczka, jeśli córki będą chciały zrobić „wystawę”.

źródło: http://www.matkasanepid.pl/?attachment_id=3201

Sklejka z OBI, docięta przez dziadka kosztowała niecałe 40 zł, farba tablicowa kupiona na allegro, 250 ml, razem z przesyłką 32 zł. Przerobienie całości, łącznie z malowaniem nie zajęło więcej, jak 1,5 godziny. Jestem z nas dumna!


47 thoughts on “Ojciec Biologiczny z Matką Sanepid poszli na całość”

  1. Pomysł dobry ale do dopracowania. Nie widzę tego przy dwójce dzieci szarpiących się i przepychających o jedną parę nożyczek, czy kawałek kartki.

  2. Matko pamiętam jak wklejałaś to zdjęcie z łóżkiem tablicą gratuluję finalizacji 🙂

  3. No bomba! Jak już urodzę drugie (ale najpierw zajdę w ciążę..inaczej się nie da ;)… tylko to wcale takie proste nie jest :/) to też takie zrobię! Fantastiko! Gratulacje!

  4. A sowy z Pepco 😀 jak się mają do reszty z Ikei?Nie ma konfliktów? 😀 Zajebiste!!!

  5. Pisanie kredą po tablicy w dzieciństwie grozi rozbudzeniem pragnienia, aby zostać nauczycielem!!! Ostrożnie z tą farbą tablicową ;-)))))))
    (Ale pomysł rewelacyjny!!)

  6. A ja uszkodzone łóżeczko po starszej (które było i po dwójce od brata a pierwotnie moje) wyrzuciłam 🙁 a po młodszej wydałam kolejnej mamie 🙁 chyba poszukam jakiegoś na zbyciu starego bądź uszkodzonego tym bardziej, że na wiosnę mamy w planach remont ich pokoju wymiane mebli i pomalowanie łóżek na biało 😀 to taka alternatywa biurka, które czeka mnie już niedługo :/ czy ten majstersztyk ma regulację wysokości jak w łóżeczku w sensie rośnie z dzieckiem? jak tak to jest IDEAŁ!

  7. MS i zaprzecz teraz, że malowanie czarnej kanapy białą kredą, nie było dla Ciebie natchnieniem dla tego dzieła!

  8. Zawodowo to wy sobie jesteście niezbędni jak widzę,torty,łóżeczka,kreatywnie na siebie oddziałujecie…Powinniście pomyśleć nad jakąś małą firemką zrób to sam albo cuś…Dodatek do budżetu jak nic zawsze się przyda,a fajne rzeczy wam wychodzą (dzieci też niczego sobie:)). I od kiedy OB w PL nagłówki Matce bardzo zachęcające (do czytania) wychodzą;) A sama Matka jakby łagodniejsza i mniej zestresowana…Za to czytelnicy pewnie obgryzają palce:będzie rozwód nie będzie-w samą porę się wstrzeliłaś,bo w tv same powtórki:D haha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaloguj się przez Facebook

Powiadom mnie o odpowiedziach na mój komentarz