Propozycja nie do odrzucenia

Propozycja nie do odrzucenia

Propozycję pracy dostałam:

„Jesteśmy grupą specjalistów z różnych obszarów marketingu internetowego – od lat pracujemy dla znanych polskich agencji interaktywnych. Właśnie jesteśmy w trakcie tworzenia własnej i szukamy osób do pomocy.

Na początku 2013
roku chcemy powołać do życia spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, do której zaprosimy naszych obecnych współpracowników i partnerów biznesowych. Mamy poważnego inwestora (który zna nas jako swoich podwykonawców), i który będzie skłonny dofinansować spółkę.

Proponujemy zdalną współpracę, podzieloną na część treningową (bezpłatną) oraz komercyjną (w której wykorzystasz umiejętności nabyte w ramach treningu). Jeżeli chcesz razem z nami tworzyć nową firmę – to zapraszamy. Nie szukaj pracy, stwórz ją sobie!”

No to odpisałam

„Jestem bardzo kreatywną i zdolną osobą, która pisze artykuły na wszelkie możliwe tematy. Od lat współpracuję ze znanymi w całej Polsce agencjami PR i ciągle szukam nowych możliwości rozwoju, dlatego chciałabym nawiązać współpracę z Państwa firmą.

Na początku 2013 roku chciałabym wyjechać z rodziną na dwa tygodnie do Hiszpanii, dlatego szukam pracodawców, którzy byliby w stanie sfinansować moje marzenia. Dodatkowo mój mąż jest skłonny pokryć część kosztów związanych z kupnem biletów lotniczych.

Proponuję zdalną współpracę polegającą na sprawdzeniu Państwa wypłacalności. W ramach treningu proszę o comiesięczne wpłaty rzędu 500 zł na moje konto. Jeśli wpłaty będą regularne, zdecyduję się na tworzenie z Państwem nowej firmy. Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o kontakt.”

Myślicie że zadzwonią??


80 thoughts on “Propozycja nie do odrzucenia”