Przygotowania do gali w toku

Matka Sanepid nawet sukienkę sobie kupiła. Nie jakąś tam Bóg wie jaką, ale też nie lumpex 5 dni po dostawie. Fajną kieckę, podkreślającą walory Matki. Jeszcze MS musi sobie zafundować zabieg liposukcji i będzie wyglądać nieźle.

Z Matką Sanepid na galę Blog Roku 2012 idzie Marjannka. Matka od razu o niej pomyślała, gdy się dowiedziała, że może zabrać kogoś ze sobą. Marjannka w końcu nieodpłatnie nad blogaskiem czuwa i czasami ma już dosyć upierdliwej Matki, więc chociaż wypije darmowego drinka w towarzystwie przystojnych mężczyzn i sympatycznych kobiet. MS się co prawda zastanawiała, czy Marjannka jej nie powie: „Goń się albo mi kieckę kup!”, ale nie. MS odbiera delikatne sygnały, które świadczą o tym, że Marjannka takoż przygotowuje się radośnie do bankietu. Ot choćby odbiera wiadomości na FB:

– Szpile kupiłam! Są zajebiste!

Marjannka z MS jednak na gali długo nie zabawią, bo ta pierwsza musi iść w piątek trzeźwa w miarę do pracy, a ta druga musi całe i zdrowe dzieci odwieźć do domu. Autem z automatyczną skrzynią biegów i na literę R, a nie swoją kochaną, zdezelowaną Hondą.

Bo MS zabiera ze sobą dzieci. Ale nie na galę, tylko z sobą do stolicy. Problem był taki, że w momencie, kiedy będzie trwała gala, babcia córek powinna wsiadać do pociągu do Krakowa. Dlatego robimy rewolucję i wszyscy jedziemy do Warszawy, MS leci na galę odebrać nagrody lub upić się z żalu, że nie została doceniona, a dzieci z babcią będą czekały na Dworcu Centralnym… ekhm Wróć! W mieszkaniu na Bemowie. Rano babcia śmignie ekspresem do Krakowa, a my nie swoim autem z automatyczną skrzynią biegów do Mławy na kawę, do Ostródy na frytki i pewnie jeszcze do kilkudziesięciu innych miejscowości, w których córki będą chciały rozprostować nogi lub zrobić siku. Strasznie to akcja skomplikowana, ale MS jest mistrzynią logistyki i musi się udać.

Teraz MS idzie myśleć nad torebką na galę i czy sobie od razu, przy okazji odciągania tłuszczu, nie zrobić większych cycków i mniejszego podbródka.


20 thoughts on “Przygotowania do gali w toku”

 1. Jak dla mnie, to praktycznie byloby tluszcz wyssany z dolow wstrzyknac w biust. A jak biust wybuja, to broda sie sama wizualnie obkurczy, przez kontrast.

 2. Cycki pushapami powiększyć to odciągną wzrok od reszty i się dużo zaoszczędzi. 🙂 Za 3 dychy już się kupi:) Dzisiaj w telewizji śniadaniowej panie artystki promowały siatki na zakupy z ortalionu i wszyscy się zachwycali to Matko znajdź jakąś to Warszawka padnie:)

 3. Ależ logistyka!!! O Matko!!!! A czy jakaś transmisja będzie, cobyśmy mogły się napatrzeć na Matkę i Marjankę?

 4. Każda kobieta, a zwłaszcza matka, jest mistrzynią logistyki. Czasem myślę, że mężczyźni wymyślili ten kierunek studiów, by nam dorównać 😀

 5. Droga MS,
  po co Ci ta nowa kiecka i rajtki? Po odsysaniu tłuszczu wpakują Cię pewnie w jakiś gustowny obciskający kombinezonik 😉 Będziesz wyprzedzać trendy 😉
  Trzymać kciuki będę za Twoją wygraną, do zobaczenia na Gali!

 6. nie wiem czy Matce ktoś już doniósł w tej sprawie, ale powtórki Na Wspólnej sa o 7:30 rano;-)

 7. Matko, toż ty przez chwilę na mą „ojczystą” ziemię zawitasz 🙂
  Bemowo pozdrawia, podziwia i kciuki trzyma!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaloguj się przez Facebook

Powiadom mnie o odpowiedziach na mój komentarz