Czytam, czytam, nadal czytam

Chociaż już jakby wolniej. Trochę więcej roboty miałam, trochę mniej zapału. Przeczytałam trzy książki od czasu poprzednich trzech.

Pierwsza znudziła mnie. Przy pierwszych 200 stronach męczyłam się bardzo i chciałam ją olać. Rozkręciła się pod koniec, ale tak, że przynajmniej wiem, że nie zmarnowałam czasu.

Trafny wybór

Trafny wybór

Tych dwóch panów bardzo lubię, zwłaszcza gdy robią przegląd prasy w DDTVN. Dlatego też książkę dobrze mi się czytało, chociaż do Hołowni to mi światopoglądowo pieruńsko daleko….

 

Wszystko w porządku

Wszystko w porządku

I tym razem znowu najbardziej podobała mi się książka Grażyny Jagielskiej. Oczywiście „podobała” w sensie takim, że była niezwykle interesująca i w dwa dni ją „pożarłam wzrokiem”. Bo rozrywkowa to ona nie jest. Przerażająca bardziej. Może teraz czas na jakieś dzieło jej męża…. Babcia też ją przeczytała i mówi, że świetna. Jak będę jojczyć, że mój chłop daleko i cały dom jest na mojej głowie, to pomyślę sobie od razu, że przynajmniej nie śpi w błocie, nie ucieka przez góry w Afganistanie i nie wraca z przestrzelonym plecakiem do domu.

Miłość z kamienia

Miłość z kamienia

 

PS. Córka Pierwsza właśnie czarami zamroziła Córkę Drugą. Córka Druga padła w korytarzu. A CP ją ostrzegała, że ma się nie zbliżać…..

 

PS. 2 A do kina to na co teraz warto pójść? Bo mamy z OB dylemat. Jack Strong odpada – widziałam.

44 odpowiedzi na “Czytam, czytam, nadal czytam”

 1. ariska pisze:

  może Kamienie na Szaniec?

 2. Ania Sarnecka pisze:

  Polecam 'Witaj w klubie’ i 'Ratując Pana Banksa’ 🙂

 3. Polecam Tajemnicę Filomeny 🙂

 4. A wszystkie trzy byly dobre! Masz dobry gust Matko!

 5. Kasienka77 pisze:

  A może coś lekkiego ,,Wykapany ojciec”?? Niby komedia, a mi nawet łezka się zakręciła

 6. Agnieszka pisze:

  Właśnie delektuję się „Trafnym wyborem” 😉 Jestem świadoma, że styl tej pisarki trzeba lubić, aby dobrze się czytało. Ma dość charakterystycznie opisuje osoby i otoczenie. Długo nie mogłam się połapać kto jest kim 😉

 7. Jeśl jeszcze grają Sekretne życie Waltera Mitty to bardzo polecam. Sierpień w hrabstwie Osage też, choć po pierwszych 5 minutach zastanawiałam się czy dam radę wytrzymać do końca filmu – dałam i nie żałuję.

 8. ja już po polowie 10.ksiazki od poczatku roku 🙂 i bez tv 🙂 superowo,polecam kazdemu 🙂

 9. Ja się obawiałam, że mnie ramówka TVNu od czytania odciągnie. Ale po 1 odcinku Lekarzy stwierdziłam, że jest szansa na przeczytanie jeszcze kilku książek 😉

 10. Seriale to na tvn player. A książki do poduszki 🙂 U mnie 16 na liczniku 🙂

 11. Paula pisze:

  „Zniewolony”, „Tajemnica Filomeny” – ale lekkie to nie są.
  „Jack Ryan Teoria Haosu” mi się podobał jako lżejszy i bez obciążeń dla głowy.
  Po „Tajemnicy Filomeny” siedziałam kilka minut jeszcze i chłonęłam wrażenia, „Zniewolonego” dopiero mam przed sobą, ale po Oskarach sądząc film godny uwagi.

 12. Iwona Iwa via Facebook pisze:

  Takiej to dobrze ;))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *