Prezenty dla blogerki

Zaletą bycia blogerem jest niewątpliwie to, że czasami dostaje się coś fajnego. Na przykład kocyk i maskotkę od linii lotniczych Emirates, zabawki interaktywne od Mattel czy nakładki w kształcie zwierzątek na szczoteczki do zębów ze sklepu BabyHana. Jednak ze względu na to, że prowadzę bloga parentingowego, prezenty raczej dostają moje dzieci, a nie ja.

Tym razem zdarzyło się tak, że kurier przyniósł paczkę adresowaną do mnie! Tadam! A otrzymałam ją dlatego, że miałam z nadawcą współpracować, ale jakoś nie wyszło. A mimo to, dostałam. To niezwykle miłe.

I w dużej, płaskiej paczce było coś, czego przeciętny zjadacz chleba kupić nie może. Bo to kalendarz ścienny Brenntag Polska ze zdjęciami 12 kobiet pracujących w tej międzynarodowej instytucji. Pochodzą z różnych krajów, pracują na różnych stanowiskach, ale wszystkie panie w stylu pin-up girls. Niestety, nie dość, że kiepski ze mnie fotograf, dlatego nie oddam całego uroku tego kalendarza, to jeszcze nie możecie dotknąć tego marszczonego kartonu, bibuły, która oddziela jedną kartę kalendarza od kolejnej i lakierowanej okładki.

Karton i bombonierka

Karton i bombonierka

 

Ponieważ osoby projektujące kalendarz chciały, by oddziaływał on na wszystkie zmysły, do kalendarza dołączona była pachnąca saszetka oraz bombonierka….

Saszetka i czekoladki

Saszetka i czekoladki

 

Pergamin oddzielający strony i przedstawiający kolejne postacie

Pergamin oddzielający strony i przedstawiający kolejne postacie

Pani styczeń 2014

Pani styczeń 2014

Pani sierpień 2014

Pani sierpień 2014

Liczę na to, że za rok powstanie podobny, ale z mężczyznami. Wtedy od razu poproszę o kilka sztuk…

9 odpowiedzi na “Prezenty dla blogerki”

 1. Magdalena Diak via Facebook pisze:

  Bardzo przyjemny kalendarz :).

 2. „inny”. Wiele kalendarzy firmowych w łapach miałam i żaden mi się tak nie spodobał.

 3. Ania Omokwo via Facebook pisze:

  piekny 🙂 ja bede miala taki ze zdjeciem swojej dzieciny, dzis ide odebrac 🙂

 4. Magdalena Diak via Facebook pisze:

  Taki ze zdjęciem dzieciny? Znaczy baby a’la pin-up girl??

 5. Ania Suszek pisze:

  No nie mogę! Zaraz robię rozpytkę w firmie kto Matce ten kalendarz wysłał, bo gdybym wiedziała sama bym wysłała 🙂 mnie nie wzieli do zdjęc (właściwie sama nie rozumiem dlaczego:P) ale kalendarz jest Super fajny! Legalną drogę już go dostać nie można bo się rozeszły! 🙂 Pozdrawiam dumnie z brenntagowskiego biurka 🙂

 6. Ale super pomysł! i kalendarz i oczywiście wysłanie go Tobie!!! A kiedy zobaczyłam tytuł wpisu zamarło mi serce, bo sama ostatnio myślałam czy by nie zrobić wpisu o pomysłach na prezenty dla blogerów. Może jeszcze go napiszę, tymczasem zaś popełniłam wpis o 7 kalendarzach na 2014 – jak widać też w temacie 🙂

 7. Agnese pisze:

  Super pomysł 🙂 Coś innego, coś fajnego.
  Pochwalam niniejszym i gratuluję daniny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *