Czy one mają przycisk OFF?

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, dlaczego dzieci nie potrafią zamknąć japy na 5 minut? 5 minut. Pieprzonych 5 minut w ciszy! Żebym mogła chociaż zapowiedź wiadomości telewizyjnych usłyszeć. Żeby móc spokojnie porozmawiać przez telefon, by spławić kolesia po marketingowym szkoleniu. Żeby chociaż móc skupić się na moment i odpisać na ważnego maila, od którego zależy, czy w tym miesiącu będę miała na benzynę do auta, czy nie.

Jest na sali psycholog? Pediatra? Pedagog? Który rzeczowo odpowie mi, czemu te małe zołzy wciąż kłapią i kłapią???

Po dobroci najwyraźniej nie potrafię. Proszę, argumenty przytaczam, że chcę pięć-minut-posłuchać, bo to ważne. Bo dzwoni, bo mówią, po czytam. Jak wyproszę z pokoju, to ryczą pod drzwiami, jak krzyczę, to je to bawi, jak straszę, to mają w nosie, bo przecież mama kar nie stosuje, to co straszy? Ja po popołudniu z nimi mam dość. Na myśl o kolejnym dniu, w którym spędzę czas z kłapiącą dziobem i biegającą CP i biegającą oraz kłapiącą dziobem CD (pal licho, jak pogoda fajna i na podwórko wywalić można) jestem już zmęczona. A gdy dzisiaj wpadło mi do głowy, że skoro nie ja, że jeśli mnie mają w dupie, to chwycę się ostatniej deski ratunku i poproszę OB, żeby pogadał. Jakąś historyjkę umoralniającą przez Skype’a opowiedział. I tez się nie da. Bo on ma dzień wolny. I pije za zdrowie króla, do komputera podejść nie może. A ja tu kurwa z nimi. I długi weekend przede mną….

29 odpowiedzi na “Czy one mają przycisk OFF?”

  1. kath pisze:

    a ten OB to burak straszny. dzieciak a nie facet. porazka. i tak siedzi sobie za ta granica i nie ma wyrzutow sumienia ze corkom zycie psuje? ze beda nosic to brzemie do konca zycia. ze beda mialy kompleksy bo je tata zostawil, ze beda sie baly zaufac jakiemukolwiek mezczyznie, ze beda mialy problem ze stworzeniem normalnego zwiazku… dlaczego faceci sa tacy slabi psychicznie? jak cos ich meczy i nie wychodzi to zbieraja dupe w troki i w nogi. Szkoda tylko ze on to zrozumie dopiero za 20 lat. I bedzie zalowal swojej decyzji. I powie sobie ale ja dupek bylem, przepraszam corcia itd. Wspomnisz moje slowa OB.

  2. Kasia K. pisze:

    Mnie to by się tutaj opcja „lubię to” pod niektórymi komentarzami przydała 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *