Multicooker Redmond – ogłoszenie wyników konkursu

Wpis powstał przy współpracy z firmą Redmond

To mi przywaliliście. Zero litości dla Matki! Prawie 200 zgłoszeń. Wszystkie ciekawe, wszystkie cudowne, dowcipne, twórcze. Masakra! Jak mogliście mi to zrobić?

Przeczytałam wszystkie… I postanowiłam, że zrobię losowanie. Ale podobno jak robię losowanie na blogu, to muszę to gdzieś zgłosić, bo to gra hazardowa. Dlatego to wcale nie było losowanie. Nic a nic. Wybrałam absolutnie stronniczo, no bo nie mogę na własnym blogu przeprowadzić losowania. No nie mogę.

O adres do wysyłki multicookera Redmond, o takiego:

multicooker

proszona jest niejaka Natalia Polska, która niczym Frank Underwood przed zgonem nawpierniczałaby się żeberek. Prosimy Natalię również o numer telefonu dla kuriera. Kontakt na: 

15 odpowiedzi na “Multicooker Redmond – ogłoszenie wyników konkursu”

 1. Anna H. pisze:

  gratulejszyn 🙂
  To ja proponuję – tak dla sprawiedliwości – by teraz Natalia zaprosiła na żeberka wszystkich, którzy wzięli udział w zabawie. A co! 😉

 2. Jak mogłam przegapic konkurs? 🙁 moze mialabym mikser,a tak przez swoj stary nie mam polowy opuszka…. ale matka mnie banuje ….

 3. A gratulacje (nieszczere 🙂 ) dla wygranej 🙂

 4. Anna Borawska pisze:

  Gratulacje 🙂 wiecie, dziś w nocy jak nie mogłam spać, to pomyślałam, że najlepsze byłoby to, że po takiej ostatniej wieczerzy nie trzeba by było sprzątać 😉

 5. Wiedziałam,że jak umieszczę koniec świata w czerwcu, to mi Matka nie przepuści…ech….
  Gratulacje 🙂
  PS. Żeberka pasują do mojej młodej kapusty zasmażanej 😉

 6. rudamaruda pisze:

  Gratuluję zwyciężczyni, choć nadal mam wrażenie, że szybciej bym tym mieszkanie odkurzyła niż coś ugotowała. I ja się pytam gdzie moja „antynagroda” za największą liczbę punktów ujemnych?

 7. Gratulacje 😀 Szczere, ale i tak zazdroszczę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *