Rzecz do przechowywania wszystkiego

Jak zapewne wiecie, w życiu samotnej matki, rozwódki po 30-tce mało jest okazji do zdrowych podniet (a ileż razy można chodzić do kina na Greya?). I nic tak nie ekscytuje… jak czekanie na listonosza. Gdy pod mój dom podjeżdża Seicento pana z wąsem i wielką skórzaną torbą, podbiegam do płotu szybciej niż nasz pies. I nie chodzi o samego pana, bo on jest jakby poza zasięgiem moich fantazji, ale o to… co mi dostarcza…..

Ostatnimi czasy moja ekscytacja sięgnęła zenitu, gdy w kopercie znalazłam torbę. Workowatą, materiałową, czarną, z długim paskiem. Idealną. Bo dla mnie idealne jest to, co praktyczne, wygodne, w przystępnej cenie, z możliwością zamówienia w wybranym kolorze i fasonie, dlatego kilkanaście dni później listonosz dostarczył dwie kolejne: workowatą zieloną z żółtym wykończeniem oraz miękką, pluszową w dotyku kopertówkę ecru. Producent: Iza i Leszek z własnej pracowni Maxada.

Ponieważ torebki bardzo mi się spodobały i wrzuciłam linka na Facebooka, Iza zaproponowała współpracę. Negocjacje dotyczące kwot z wieloma zerami trwały kilka dni, ale się udało i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania oczywiście torebki w wybranym kolorze:

Amrosia za 1 miejsce

Miejsce 1

Miejsce 1

Torebka Olate kolorowa za 2 miejsce i jednobarwna za 3 miejsce

2 i 3 miejsce

2 i 3 miejsce

A teraz zadanie: wyrzućcie ze swoich torebek całą zawartość, połóżcie obok tej sterty gratów kartkę z napisem „Maxada”, zróbcie zdjęcie całości i wyślijcie je na adres:

Uwaga: wysyłka toreb tylko pod adresy w Polsce.

Zwycięzców będziemy wybierać według tylko nam znanych kryteriów 😉

Konkurs trwa od teraz do godziny 23:59 4 marca 2015, a wyniki ogłoszę 6 marca o godzinie 11:00.

W ofercie pracowni Maxada znajdziecie także inne wzory toreb i torebek, między innymi:

Manon

Manon

Masha

Masha

Moreno

Moreno

A ponieważ byłam zwykłą klientką tej firmy, mogę Was zapewnić, że zamówienia realizowane są błyskawicznie, ceny wysyłki nie są sztucznie zawyżane, a do jakości toreb nie ma jak się przyczepić, nawet jakbym się bardzo starała, bo przecież z natury jestem złośliwa.

Aby dać dobry przykład wrzucam zdjęcie zawartości swojej torebki po powrocie z kina. Dodam, że nie miałam w niej laptopa. No i suchy szampon wczoraj z ciekawości kupiłam, po naszej dyskusji dotyczącej tematu: „Myć włosy czy nacierać mąką”.

Moja torebka

Moja torebka

142 odpowiedzi na “Rzecz do przechowywania wszystkiego”

  1. Ja z kolei mam swój własny, przetestowany patent na moją mega wielką torebkę (raczej torbę). Otóż co mniejsze przedmioty, które generalnie walały się w tej przepastnej przestrzeni powkładałam w małe saszeteczki:D I teraz w nagłej sytuacji, kiedy nie mogę czegoś znaleźć, wysypana zawartość sprawia wrażenie względnego ładu i porządku. A w innym przypadku, np jak mam w planie długie chodzenie i ciężkość torby przeraża, wyciągam owe saszeteczki i torba traci jakieś pół kg swojej wagi:D Serdecznie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *