Taka przykra informacja

Dziennik elektroniczny czasami przynosi złe informacje. Na przykład, że Córka Pierwsza znowu dostała dwóję z dyktanda, albo że ma sprawdzian z angielskiego, do którego pewnie inni rodzice swoje dzieci przygotowują (serio???? w 1 klasie?), a ja mam to w dupie i czuję się winna (no ale serio???? w 1 klasie?!).

Ale takiej wiadomości się nie spodziewałam!

To jest cholernie przykre.

Frustrujące.

Pozbawia mnie jakiejkolwiek nadziei.

Napawa lękiem.

Uwaga!

Najbliższe dni wolne

Sobota (25.06.2016) – Środa (31.08.2016) – Ferie letnie

No kuuuuuuuuuu*************a.

63 odpowiedzi na “Taka przykra informacja”

 1. Kamila B. pisze:

  Kurcze, a my z mężem moim osobistym dziś – jak co roku- świętujemy dwumiesięczną wolność od: oczekiwania na telefon od wychowawcy, informacji o ocenach, uwagach itp., zbiórkach pieniędzy, długich i bezcelowych zebraniach rodziców. A w tym roku świętujemy podwójnie (w sumie poczwórnie, bo bliźniaki): KONIEC GIMNAZJUM!!!! Na zawsze!!!

 2. Nisar pisze:

  O kurczę. Ty się Matko zaopatrz zawczasu w jakieś leki wyciszające euforię. Bo wiesz, ten 1 września nadejdzie. I już się boję tego, co w Tobie wówczas wybuchnie…

 3. Małgosia pisze:

  Matko, jesteś świetna.

 4. MzP pisze:

  U nas na razie przedszkole- czynne cały rok, więc komfort, ale szkoła już zerka w naszą stronę, z moją cierpliwością boję się sprawdzania lekcji i przepytywania przed sprawdzianami, wakacje mogą okazać się ulgą. Z czasem zawsze coś się wykombinuje, ale z pracą to nie wiem jak będzie.

 5. Aga pisze:

  Oooo! To widzę, że wszyscy tu docenią pracę nauczycieli 😉 Wyobraźcie sobie, że 25 waszych dzieci jest w klasie z 1 panią/panem w szkole 😉 I ona/on daje radę!
  Wakacje są SUPER!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *