Co kupić dziecku, które ma wszystko?

Córka Druga 27 lutego kończy 6 lat i wszystko ma: gry, lalki, klocki, maskotki, książki… Nie ma wiele miejsca dla siebie, ale o własnym pokoju to może sobie tylko pomarzyć. I sama nie wie, co chce. Po prostu nie wie. Nie ma potrzeb. Poza tym, że mają przyjść goście i ma być tort borówkowy z Barbie, ale to się zrobi na początku marca.

To co ja mam z nią zrobić? Kino w niedzielę (Sing)?  Takie wspólne wyjście? Dawno w kinie nie byłyśmy. Potem pizza, którą sama wybierze?

No weźcie mi napiszcie, bo nie mam pomysłów innych.

134 odpowiedzi na “Co kupić dziecku, które ma wszystko?”

 1. Marta pisze:

  Ja też mam już od lat ten problem z moimi dziećmi (bo prawie jak wszystkie-wszystko mają).Pamiętam jak moja córka mając 6 lat zapragnęła kolczyki.Więc poszłyśmy po prostu przebić uszy i sama sobie wybrała kolczyki .Gdy nie mam co Jej kupić na jakaś okoliczność to zawsze wiadomo ,że z kolczyków się ucieszy.

 2. K pisze:

  Miałam ten sam problem i postawiłam na wspólnej wyjście do teatru muzycznego. Pomysł trafiony w 10! Przedstawienie nie było w dniu urodzin, ale dałam jej bilety, żeby fizycznie coś dostala. Polecam

 3. Kasia pisze:

  Polecam mapę świata z Dumel Discovery. Można powiesić na ścianie – nie będzie się walać po podłodze 🙂
  My mamy wersje ze zwierzętami i dzieciaki bardzo ją lubią. Są różne ciekawostki o zwierzętach i quizy. Polecam.

 4. MagdaK pisze:

  Nasza 9 latka dostała wyjście na koncert Alvaro SOlera. Udało się i zdjęcie zrobić i autograf zrobić. Twierdzi że to najlepsze urodziny. Od razu zastrzeglam ze to będzie jedyny prezent.

 5. Ania Pluta pisze:

  Balerina lepsza niż Sing. Może piasek kinektyczny? Albo Pom Pom Wow? Moja teraz oszalała na punkcie tych pomponów ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *