Dzisiaj dyżuruję

Tak, tak. Dzisiaj jak co roku mam dyżur, więc nie mogę bawić się na imprezie sylwestrowej. Otóż, muszę siedzieć przed telewizorem i liczyć, ile razy puścili debilną reklamę Media Expert, ile razy Kinga Rusin* zaśmiała się z własnego „żartu” oraz ile kanałów oglądałam jednocześnie. Poza tym po północy mam dyżur przy dzieciach, które budzą się na dźwięk fajerwerków. Dyżur będę pełnić odziana w dziurawe leginsy oraz wyciągnięty sweter, z mokrą głową, bo nie lubię tak siedzieć z przetłuszczającymi się włosami, ale dla efektu pomaluję sobie usta swoją nową, jedyną szminką w kolorze 504. Cokolwiek to oznacza. Aby mieć siły, zwłaszcza na oglądanie reklamy Media Expert, spożyję niezliczone ilości chrupek Maltesers oraz bigos prosto ze słoika z chlebem. Z tym że chleb jest w woreczku, a nie w słoiku. Popiję to drinkiem z wiśniowej Lubelskiej, albowiem nie znoszę szampana.

Rano, w przeciwieństwie do części z Was wstanę najedzona, wyspana, rozpoznam okolicę, nie będę musiała zmywać makijażu, ponieważ szminka koloru 504 ma trwałość do 6h, a włosy akurat mi wyschną i będą świeże oraz puszyste. Nadal będę miała na sobie podarte leginsy i sweter, czyli mój codzienny strój roboczy, co będzie wieściło sporo zleceń w roku 2015.

Wszystkiego najlepszego w 2015! Hawk!

.

.

.

.

* Nie będzie Kingi Rusin? O jak mi przyyyyyykroooooo……

36 odpowiedzi na “Dzisiaj dyżuruję”

 1. Sylwestring, pidżaming and drinking. I jeszcze dansing do polsatotefałeno celebrjting nju jer, oł jee!

 2. Życzę Ci aby sylwester przyniósł Tobie wielu konsternacji, „gdzie ja jestem” „gdzie toaleta” i szept w ucho „to co, pokochamy się jeszcze raz?” I niech tej cholernej szminki ciągle ubywa od ciągłego całowania się

 3. dora pisze:

  No to nawzajem, ja tez w domu ,chociaż niekoniecznie będę liczyć reklamy.

 4. Rząd powinien zabierać nam dzieci na Sylwestra i oddawać drugiego dnia Nowego Roku.

 5. kasia si pisze:

  U mnie to samo, sylwester z trojka 😉 pozdrawiam i zycze powodzenia w nowym roku

 6. ciężarówka 37tydzień pisze:

  Bosssko, ja natomiast zjem nachosy serowe , bigos, popiję wszystko Zbyszko 3 limonki i będę leżeć na łóżku w pidżamie (na lewym boku -bo tak podobno zdrowo dla dziecka i ciężarnej) oglądając super star we Wrocławiu:) zapewne w pewnym momencie mi się zaśnie ale spokojnie co 20 min będzie pobudka na opróżnienie pęcherza. (W razie W torba prawie spakowana – co by personel dyżurujący wurkwić. Amen.

 7. TVP2 jakieś 15 min. 4 razy reklama ME, chyba nie chce mi się dalej liczyć 😉

 8. Mój wieczór podobnie wygląda z tym że chyba drinka nie będzie 🙂 Wino się chłodzi i chłodzi, i chłodzi…

 9. spróbuj lubelskiej antonówki z sevenup

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *