A czy Ty wciąż szukasz prezentu na Dzień Dziecka?

A czy Ty wciąż szukasz prezentu na Dzień Dziecka?

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Muufa.pl

Anna i Marta. Siostry i wspólniczki w interesach. Ania oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego potomka, Marta dzieci ma czworo. Postanowiły założyć własną firmę, ale długo rozmyślały nad tym, co faktycznie chcą robić. Postawiły wszystko na jedną kartę i otworzyły sklep. Internetowy. Z zabawkami. Ale nie takimi zwykłymi, jakie można kupić w markecie czy nawet w najpopularniejszych sieciach z akcesoriami dla dzieci. One wybrały produkty, których nie sposób znaleźć w centrum handlowym, a często także i u internetowej konkurencji. A że mieszkają niedaleko mnie, to uznałam, że najlepiej będzie je poznać… Po prostu. I każdą zabawkę obejrzeć, dotknąć i sprawdzić osobiście, czy to co proponują w swoim sklepie Muufa Ania i Marta, to faktycznie rzeczy, które chce się mieć, kupować i dawać dzieciom na różne okazje. Zwłaszcza, że Dzień Dziecka już niedługo.

Niestety obie stwierdziły, że nie są zbyt wyjściowe i skrzętnie ukrywały się, gdy wyciągałam aparat. Ponieważ osobiście mam wstręt do stawania przed obiektywem aparatu, nie naciskałam. Spędziłyśmy razem ponad godzinę, siedząc w kuchni i rozmawiając o pracy, dzieciach, o tym, jak macierzyństwo wpływa na postrzeganie świata, o tym jak fajnie nie mieć szefa i stałych godzin pracy, a przy okazji oglądałam, podziwiałam, macałam, bo te zabawki to naprawdę świetne wzory, znakomite materiały, pomysłowe rozwiązania. Nie potrafię robić dobrych zdjęć, ale to tylko kolejny dowód na to, że widziałam wszystko na własne oczy…

Maskotka to idealny prezent dla każdego dziecka. Ten pluszowy wilk ma na grzebiecie zamek błyskawiczny. A w brzuchu… Czerwonego Kapturka z akcesoriami!

(po kliknięciu na wybrane zdjęcie znajdziecie się na stronie z produktem)

Wilk, który zeżarł Czerwonego Kapturka
Wilk, który zeżarł Czerwonego Kapturka

Robótki ręczne dla dzieci? Tak! Mogą samodzielnie uszyć misia, złożyć i pomalować samochód albo wykonać motylki…. na szydełku! Dla mnie bomba!

Zabawki kreatywne!
Zabawki kreatywne!

Macie w domu chore dziecko? Takie, które ma leżeć w łóżku? Może w szpitalu, w domu, ze złamaną nogą czy podłączone do kroplówki…. To stolik, dzięki któremu pobawi się spokojnie.

Gdy dziecko leży w łóżku, wciąż może się bawić
Gdy dziecko leży w łóżku, wciąż może się bawić

Ania jest zachwycona kanadyjskimi zabawkami B.Toys. Najwyższej jakości plastik, miękkie krawędzie, piękne kolory.

Kanadyjskie zabawki dla najmłodszych
Kanadyjskie zabawki dla najmłodszych
Auto zdalnie sterowane
Auto zdalnie sterowane, w tle zestaw dla małego lekarza

A to proste rozwiązanie… Torba z zestawem zabawek na plażę… ale…

Zestaw na plażę
Zestaw na plażę

… z dziurkami na dnie. Piasek gubimy po drodze z plaży, a nie wysypujemy go w domu na dywan.

Torba z dziurkami
Torba z dziurkami

Ja dla córek wybrałam silikonowe wiaderka i zabawki do piasku

Zestaw na letnie szaleństwa na plaży
Zestaw na letnie szaleństwa na plaży

Wiaderka świetnie zmieszczą się…. w damskiej torebce

Świetne te wiaderka!
Świetne te wiaderka!

Dzień Dziecka? Urodziny? Imieniny? Nowo narodzone dziecko koleżanki? Szukacie prezentu za 200 zł, czy za 20? Na pewno w Muufa jest taki, który wpadnie Wam w oko.


13 thoughts on “A czy Ty wciąż szukasz prezentu na Dzień Dziecka?”