Konkurs – do wygrania multicooker Redmond

Konkurs – do wygrania multicooker Redmond

Wpis powstał przy współpracy z firmą Redmond*

* Nigdy nie wiem, dlaczego piszę „współpracy”. Przecież ja tutaj odwalam najcięższą robotę… Niby nie za darmo, ale jednak.

Jednak przejdźmy do rzeczy. Wyobraźcie sobie, że napisaliście na drzwiach ubikacji w pracy „Kaczor D*pa” i zostaliście skazani na 10 lat łagrów… Albo nie, przecież to kompletnie nierealne.

W takim razie wyobraźcie sobie, że w ziemię uderzył duży meteoroid i wszystkim ludziom grozi zagłada. Wyjątkowo nie biegacie jak opętani i nie szukacie ratunku oraz nie żegnacie się z rodziną, ale postanawiacie zjeść ostatni swój posiłek. I nie mówcie mi tutaj, że w takiej sytuacji najpierw zabrakłoby na ziemi jedzenia. To nie „Sonda”, a ja nie Tomasz Rożek, nie znam się na efektach trzaśnięcia w ziemię meteoroidu. Znam się jednak na żarciu, siedzę w temacie dzień w dzień od 35 lat.

I tak macie swój ostatni posiłek… Jaki by był? Co chcielibyście skonsumować na godzinę przed odejściem z tego marnego padołu? (uwaga, lokowanie produktu) Zaznaczam, że nie musi być to pieczeń z multicookera, chociaż przypominam, że w multicoocerze zrobicie każde danie, bez wysiłku, mieszania, kipienia i przypalania. Można też wyjąć gotowe danie z lodówki, nacisnąć przycisk podgrzewania i zjeść dobry obiad zanim ziemię ogarną ciemności i zadziobią nas kruki.  Czasami warto przed śmiercią wyczyścić lodówkę… (koniec lokowania)

Od tego momentu zbieram odpowiedzi (max 500 znaków ze spacjami) w komentarzach POD TYM WPISEM, a osoba, którą wybiorę otrzyma…. wait for it:

Multicooker REDMOND RMC-M4502E + blender RHB-2923-E

multicooker

Konkurs trwa do 23:59, 29 marca roku bieżącego, ogłoszenie wyników nastąpi 30 marca o godzinie 10.  Zdecydowanie się opłaca. Można też się podlizywać, a nuż się Wam uda…

Jeśli nie wiecie czy warto pomyśleć i naskrobać te 2-3 zdania, to poczytajcie TUTAJ.


182 thoughts on “Konkurs – do wygrania multicooker Redmond”