Moller’s – rozwiązanie konkursu

Nagrodą w konkursie jest zestaw produktów, w którym znajdziecie:

Möller`s Tran Norweski o aromacie cytrynowym,

Möller`s Tran Norweski o aromacie owocowym,

Möller`s Tran Norweski 50+,

Möller`s Omega-3 Rybki (36 żelowych rybek)

oraz opakowanie Möller`s Forte 60szt.

Jak zwykle zadanie moje było niewdzięczne, bo spośród ponad 100 odpowiedzi musiałam wybrać trzy. Wybrałam te, które:

– bądź wskazywały na to, że dana osoba zajrzała do e-booka i przeczytała mój artykuł o pieluszkach wielorazowych

– lub były na tyle jasne, że osoby, które nie zajrzały, dowiedzą się, że chodziło o nowoczesne pieluszki wielorazowe – kieszonki, formowanki i otulacze, których nie tylko nie trzeba, ale i nie powinno się prasować.

Nagrody od Moller’s otrzymają więc:

1) Katarzyna

Bądźmy szczerzy (szczerzy, bo w końcu i ojciec czasem się włącza w jakieś prace okołodzieciowe… Nieczęsto, wręcz nader rzadko pewnie za pieluchy chwyta, ale może chwyci, zatem by nie dyskryminować – forma obejmująca i mężczyzn;) – zatem ad rem – bądźmy szczerzy – prasowanie pieluszek to kiepski pomysł. Po pierwsze – umęczona matka (zwłaszcza ta świeżo upieczona, debiutantka) taką wolną chwilę powinna przeznaczyć na pójście do toalety, zjedzenie czegokolwiek, taki dziesięciominutowy odpoczynek (a co, należy się jej;)), a nie chwytać za żelazko! Sprawa kolejna: pojawienie się dziecka nader zagęszcza przestrzeń. A to leżaczek, a to mata edukacyjna, sterta ubranek i bateria butelek (albo laktator), dzika horda zabawek atakująca zewsząd… I jeszcze książeczki rozwijające, i rowerek – bo chrzestny na chrzciny dał, tak mu do głowy przyszło… No i jak w tym znaleźć w ogóle żelazko? Można podjąć się tego syzyfowego trudu, choć zaręczam – w większości przypadków (tak lekko licząc – jedenaście na dziesięć;)) – to trud daremny…;)

No i wreszcie sprawa najważniejsza: NIE PRASOWAĆ! Bo się zmarnują! Pul może się uszkodzić, tetra – traci chłonność, a nasza nadgorliwość zostaje ukarana… Zatem ręce z żelazkiem precz od pieluszek wielorazowych!!!

2) nigdynic

Pieluszek wielorazowych nie trzeba prasować. Wręcz przeciwnie – PUL (tkanina chroniąca przed przeciekaniem) pod wpływem zbyt wysokiej temperatury może się uszkodzić), tetra przez prasowanie traci swoją chłonność. Wystarczy je wysuszyć – i są gotowe do użycia.

3) Mammuna

Biorąc pod uwagę materiały użyte do uszycia pieluszki utrzymującej wilgoć z dala od skóry nie powinno się ich prasować, ponieważ się zniszczą i stracą swoje właściwości. Jestem mamą 4, pieluchy to u nas na szczęście już przeszłość. Pozdrawiam serdecznie.

Proszę powyższe osoby o podanie swoich danych, łącznie z adresem, pod który ma trafić nagroda na adres:

Gratuję, a tym, którzy nie zwyciężyli życzę powodzenia w następnych konkursach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *