A może jednak kogoś walnąć?

– Kiepsko śpię od 2 tygodni, a od kilku dni mam silne migreny  – poskarżyłam się babci – Najczęściej rano. Dzisiaj się poddałam i wzięłam najsilniejszy lek, może mi przejdzie.

– Podobno jest tak, że jak masz ochotę komuś rozwalić łeb, a z oczywistych powodów nie możesz, to boli cię własny…. – powiedziała babcia uśmiechając się z lekka.

Serio? Nie mogę….?

52 odpowiedzi na “A może jednak kogoś walnąć?”

 1. Matka Sanepid pisze:

  do tego babcie z wykształceniem psychologicznym, nie?

 2. Babka the best! A jeśli chodzi o migreny,ja mam często, od wszystkiego chyba….mam leki przez lekarza przepisane,ale jakoś najbardziej pomaga mi Solpadeina bez recepty w aptece do kupienia.Ze spaniem tez mam ,ale to ,ze długo nie śpię wieczorem czy w nocy a rano trzeba wstać i przysięgam sobie ,ze dzisiaj pójdę spać normalnie i tak w kółko. …

 3. Kasia Singh pisze:

  Ulzyj sobie i walnij… Szkoda watroby na te silne leki

 4. Matko wybierz się do neurologa i poproś o receptę na Cinie 50 – przerywa atak migreny w ciągu 30 minut. Skuteczny ale na receptę. Jak ci raz neurolog wypisze to później rodzinny może pisać.

 5. Iza Zarzecka pisze:

  o! i teraz rozumiem, dlaczego boli mnie łeb… Od teraz tak będę sobie tłumaczyć 😉

 6. Ewa pisze:

  ja w sobotę i niedzielę zwalczałam cholerę w zarodku, ale i tak cały dzień byłam nie do ludzi.Może to rzeczywiście weekendowy ból bo nie miałam światłowstrętu i zapachowstrętu tylko dźwięki mnie chciały zabić.

 7. A pijesz dużo wody? Bóle głowy często sa od odwodnienia.
  Babcia jest najlepsza

 8. Ola Skalska pisze:

  To tak jak w tym dowcipie: – boli mnie głowa. – jak mnie bolał ząb, to go wyrwałem…

 9. Od 20 lat walczę z migreną…..a to takie proste 😉 dzięki

 10. Ja też miewam takie bóle migrenowe – ze światłowstrętem i mdłościami. Okazało się, że to od kręgosłupa – jak jest ucisk na nerw gdzieś w odcinku szyjnym,to może to powodować takie migrenowe bóle. We Wrzeszczu jest babeczki,która robi masaż z nastawianiem kręgosłupa – rewelka! Kiedyś mnie mąż musiał do niej zawieść, bo sama nie byłam w stanie prowadzić auta, a ona „popastwiła” się nade mną jakieś pół godziny i mi przeszło.
  …a ja przez dwa dni tabletki łykałam bez sensu!

 11. Ilona pisze:

  Mi pomaga Excedrin MigraStop. Bylam też na uciskaniu punktów spustowych na plecach i glowie i po tym przez ok 8 miesięcy ani przez jeden dzień nie bolała mnie głowa. A wcześniej migreny miałam kilkudniowe, do porzygu, przynajmniej raz w miesiącu, jak nie częściej..

 12. Kamila pisze:

  Mnie głowa nie boli az tak, ale pewnie zacznie, bo tez zle sypiam. Nie pamiętam kiedy sie porządnie wyspałam… :/

 13. Ewa pisze:

  Czy już można życzyć CP wszystkiego najlepszego i dużo radości?

 14. Ja mam tak od 2 dni i ta teoria doskonale mi pasuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *