Konkurs z PASJĄ

Konkurs z PASJĄ

Takie hasło, jak Wakacje z Pasją kojarzycie? Dokładnie 2 lata temu przeprowadzałam z Domami Wczasowymi „PASJA” konkurs. Dzisiaj powtórka z rozrywki, czyli do wygrania:

Trzy trzydniowe (dwie noce) pobyty rodzinne w wybranym Domu Wczasowym PASJA: w Jastrzębiej Górze, we Władysławowie lub w Karwi w wybranym terminie od 3 maja do 30 czerwca.

Osoby, które dostały się do finału (10 miejsc), ale nie otrzymały nagrody głównej, otrzymają 30% zniżki na trzydniowy pobyt w DW PASJA w terminie od 3 maja do 30 czerwca 2015.

Każdy, kto brał udział w konkursie i zechce odwiedzić wiosną Domy Wczasowe PASJA otrzyma 15% zniżki na noclegi po podaniu hasła „Matka Sanepid”. Uprzedzam pytanie: wypowiedzenie hasła wielokrotnie nie powiększa upustu 😉

No, to było miło, a teraz konkrety. Bo tak za darmo to nikt nic nie daje, nawet ja konkursów za friko nie urządzam.

Żeby walczyć o nagrodę należy:

– polubić profil DW PASJA na Fb. Tak, wiem, żebrolajki 😉

– dodać pod tym wpisem wierszyk. Taki niedługi, max 8 wersów, może być haiku, fraszka, cośtamcośtam. I ten wiersz musi zawierać zwrot „pasja” oraz „kaszubskie śledzie” w dowolnej odmianie. Ale! Liczyć się będą jakieś oryginalne połączenia, zabawne teksty, nowatorskie pomysły.

Na wiersze czekamy do godziny 23:59 w czwartek 9 kwietnia. Wyniki ogłosimy w poniedziałek 13 kwietnia.


96 thoughts on “Konkurs z PASJĄ”